İstanbul, Türkiye +90 (212) 283 22 95

Hayallerin Hayat Bulduğu Yer

Motokros
Motokros

Cum Ara, 20 by Administrator

MOTOKROS 1930’lu yıllarda...

Kite Surfing/Uçurtma Sörfü
Kite Surfing/Uçurtma Sörfü

Cum Ara, 20 by Administrator

KİTE SURFİNG-UÇURTMA SÖRFÜ...

Kaykay
Kaykay

Cum Ara, 20 by Administrator

KAYKAY SPORU Tahta parçalarına...

Tüm Blog girişlerini görüntüleyin →

Aslan Park

ASLAN PARK

BÜYÜK KEDİLER DÜNYASI

Türkiye’nin ve çevre ülkelerin ilk büyük kedi parkı olan AslanPark kapılarını açtı.

Büyük kedilerin türlerine göre farklı üniteler barındıran AslanPark ekranlarda gördüğünüz büyük kedileri çok yakından görme ve onları daha iyi tanıma fırsatı sunuyor.

ASLANPARK'A HOŞ GELDİNİZ!

Aslan Park; sekiz dönüm üzerine kurulu, yeni nesil bir hayvanat bahçesidir. Bahçemiz dünya standartlarında hazırlanmış olup, göreceğiniz tüm kedi türleri, Avrupa'nın çeşitli bölgelerinden, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Polonya, Malta gibi ülkelerden, İsviçre merkezleri CITIES belgeleri alınarak getirilmiştir.

 

Önemle altını çiziyoruz ki;

Aslan Park, doğal yaşam ortamlarında yaşayamayan ve yaşayamayacak olan hayvanlara ev sahipliği yapıyor. Hayvanlarımızın tüm ihtiyaçları uzman veterinerlerimiz ve veteriner teknikerlerimiz tarafından özenle karşılanıyor ve türlerinin devam etmesi sağlanıyor.

Tüm canlılarımız doğal yaşamlarından değil, dört nesildir yaşamlarını sürdürdükleri hayvanat bahçelerinden uluslararası hayvan taşıma kurallarına uygun olarak getirilmişlerdir.

 

AslanPark’ta neler yapabileceksiniz?

AslanPark sizin büyük kedileri yakından görmeniz, onların da sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatlarını sürmesi için özel olarak hazırlandı. Büyük kediler özel bölmelerinde tel kafeslerin değil, cam kafeslerin arkasında olacaklar. Böylelikle onları çok daha net görebileceksiniz. İnsana alışık olan büyük kediler de hem sizi daha net görecekler, hem de daha ferah bir alanda yaşayacaklar.

Yavru Aslanlar İle Fotoğraf Çekinme

Parkımızda yer alan yavrularımızla sadece çok kısa bir dönem için fotoğraf çektirme şansı yakalayabilirsiniz. Anneleri tarafından bakılmayan ve bakımları bakıcılarımız tarafından üstlenilen yavrularımızla belirli saatlerde ve belirli sayıda kişiyle sınırlı olmak koşuluyla fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Fotoğraf çekimi esnasında yavrularımızın zarar görebileceği herhangi bir uygulama yapılmamakta, onları strese sokacak tüm davranışlardan kaçınılmaktadır.

Türkiye’nin ve çevre ülkelerin ilk büyük kedi parkı olan AslanPark,  kapılarını açtı.
Büyük kedilerin türlerine göre farklı üniteler barındıran AslanPark,  ekranlarda gördüğünüz büyük kedileri, çok yakından görme ve onları daha iyi tanıma fırsatı sunuyor.  AslanPark sizin büyük kedileri daha yakından tanıma,  doğal yaşamlarını gözlemleme, onların da sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatlarını sürmesi için,  özel olarak hazırlandı. İntelligenceturkey Profesyonelleri olarak bu özel deneyimi ve günü sizinle geçirmekten büyük mutluluk duyarız.
Unutamayacağınız bir deneyim sunabilmenin dileğiyle rezervasyon ve bilgi almak için