İstanbul, Türkiye +90 (212) 283 22 95

Hayallerin Hayat Bulduğu Yer

Motokros
Motokros

Cum Ara, 20 by Administrator

MOTOKROS 1930’lu yıllarda...

Kite Surfing/Uçurtma Sörfü
Kite Surfing/Uçurtma Sörfü

Cum Ara, 20 by Administrator

KİTE SURFİNG-UÇURTMA SÖRFÜ...

Kaykay
Kaykay

Cum Ara, 20 by Administrator

KAYKAY SPORU Tahta parçalarına...

Tüm Blog girişlerini görüntüleyin →

Istanbul Akvaryum

İSTANBUL FLORYA AKVARYUM

17.000 NÜFUSLU İSTANBUL AKVARYUM AİLESİ SİZLERİ HEYECANLA BEKLİYOR

İstanbul Akvaryum; Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi güzergahı, temalı bölümler, interaktif, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yenisi...

Coğrafi bir rotayı takip ederek Karadeniz’den Pasifik’e uzanan toplam 17 tema ve 1 adet yağmur ormanından oluşan rota da yolculuk yapmaya hazır mısınız?

İstanbul'da bir Amazon Yağmur Ormanı... Akvaryumu çok özel kılan bu bölüm sizi adeta amazon yağmur ormanındaki hislere büründürüyor. Sıcaklığı, nem oranı, etrafta gördüğünüz birbirinden farklı canlı çeşidi, rengarenk, küçücük ama bir o kadarda zehirli kurbağalar, dünyanın en küçük timsah türü olma özelliğine sahip cüce kaymanlar Amazon’un atmosferini birebir yaşatacak cinsten. Amazon'daki tüm bitkiler Kosta Rika'dan geldiği için oradaki doğayı hiç unutamayacaksınız!

Köpekbalıklarıyla Dalış 4 bin metreküp su kapasiteli ve içerisinde 5 bin canlının yaşadığı ana tank içerisinde köpekbalıkları ve vatozlar ile birlikte dalış yapmanın mümkün olduğu İstanbul Akvaryumda, 30 dakikalık dalış aktivitesi sonrası dalış yapanlara İstanbul Akvaryum dalış sertifikası veriliyor.

Hayallerinizde ki dünya İstanbul Florya  Akvaryum..

 

İstanbul Akvaryum; Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi rotaları, temalı bölümler, interaktiflik, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yenisi...

Coğrafi bir rotayı takip ederek Karadeniz’den Pasifik’e uzanan toplam 17 tema ve 1 adet yağmur ormanından oluşan rota da İntelligenceturkey Profesyonelleri ile yolculuk yapmaya zamanınızın ve günün tadını çıkarmaya hazır mısınız?

Unutamayacağınız bir deneyim sunabilmenin dileğiyle rezervasyon ve bilgi almak için