İstanbul, Türkiye +90 (212) 283 22 95

Hayallerin Hayat Bulduğu Yer

Motokros
Motokros

Cum Ara, 20 by Administrator

MOTOKROS 1930’lu yıllarda...

Kite Surfing/Uçurtma Sörfü
Kite Surfing/Uçurtma Sörfü

Cum Ara, 20 by Administrator

KİTE SURFİNG-UÇURTMA SÖRFÜ...

Kaykay
Kaykay

Cum Ara, 20 by Administrator

KAYKAY SPORU Tahta parçalarına...

Tüm Blog girişlerini görüntüleyin →

Özel Tekne İle İstanbul Boğazı

ÖZEL TEKNE İLE İSTANBUL BOĞAZI

Özel Tekne ile İstanbul Boğazı, İstanbul Boğazını kendi keşif gezinizi yapmanın en iyi yollarından biridir. Özel yatla yapılan boğaz programları, doğum günlerini, yıl dönümlerini veya iş toplantıları için mükemmel bir yoldur. Ve ayrıca arkadaşlarınız ve ailenizle hatırlayacağınız bir gün yaşamak içindir.

Programın İçeriği;

- Hem Avrupa hem de Asya kıyılarının nefes kesici manzaraları

- Rahatlatıcı bir ortama sahip özel bir tekne

- İstanbul'un eşsiz güzelliklerini vapur kalabalığı olmadan yaşama fırsatı

- Gemide ücretsiz çay veya kahve servisi

Özel yat ile İstanbul Boğazı, İstanbul ziyaretinizde unutulmaz bir deneyimdir. Özel yatla Boğaz Programı, tatil boyunca bu deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçiler için en popüler cazibe merkezlerinden biridir ve tatil boyunca deneyimlerinizi sadece seçtiğiniz aile, arkadaş ve grup ile paylaşabilirsiniz. Zamanınızın ve tatilinizin tadını çıkarın. Yapacağınız tek şey İstanbul Boğazı'nda dolaşırken kendinizi rahatlatmak ve dinlenmek. İstanbul Boğazı sizi iki kıtanın en muhteşem simge yapılarını görmeye götürüyor. Avrupa ve Asya kıtaları: Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Rumeli Hisarı, Boğaz Köprüsü ve daha fazlası .Ayrıca sahil sarayları, camiler ve köşklerin fotoğraflarını çekebileceksiniz.

Özel Tekne ile Boğaz Keyfi sadece siz değerli dostlarımıza özel.

Özel yat ile Boğaz İstanbul Boğazı, İstanbul ziyaretinizde unutulmaz bir deneyimdir. Özel yatla Boğaz Keyfi, gününüzün özel geçmesi, tatil boyunca bu deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçiler için en özel programlardan biridir ve tatil boyunca bu deneyimlerinizi sadece seçtiğiniz aile, arkadaş ve grup ile paylaşabilirsiniz.

İntelligenceturkey Profesyonelleri ile zamanınızın ve günün tadını çıkarın. Unutamayacağınız bir deneyim sunabilmenin dileğiyle rezervasyon ve bilgi almak için