İstanbul, Türkiye +90 (212) 283 22 95

Hayallerin Hayat Bulduğu Yer

Motokros
Motokros

Cum Ara, 20 by Administrator

MOTOKROS 1930’lu yıllarda...

Kite Surfing/Uçurtma Sörfü
Kite Surfing/Uçurtma Sörfü

Cum Ara, 20 by Administrator

KİTE SURFİNG-UÇURTMA SÖRFÜ...

Kaykay
Kaykay

Cum Ara, 20 by Administrator

KAYKAY SPORU Tahta parçalarına...

Tüm Blog girişlerini görüntüleyin →

Doğa Sporları

UNIQ İSTANBUL XTREM ADVENTURES

8000 metrekarelik orman alanı içerisinde bulunan Xtrem Aventures’da, “Emniyet Kemerli Yüksek İp Parkurları” ile ağaçların arasında, doğayı ve kendi sınırlarını keşfetmenin tadını çıkaran ziyaretçiler; “Ağaç Tepesi Parkurları” ile yeşillikler arasında kurulan ahşap köprüler üzerinde, doğal ortamda gözlemler yapabiliyorlar.

Xtrem Aventures’in adrenalini en tepede yaşamak isteyenlerin gözdesi olan diğer parkurları ise, yerden 10 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan, geçilmesi gereken ağlar ile heyecanınızı doruk noktaya taşıyor.

 

Birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu parkurları ile macera severlerin yeni tutkusu olan Xtrem Aventures’de eğlenmek, hem adrenalin dolu hem de çok çok eğlenceli… Doğa ile bir bütün olmayı sevenlerin sıklıkla tercih ettiği; kolay parkurdan zor parkurlara kadar pek çok etabı bulunan Xtrem Aventures ile ağaçların üzerinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Unıq Istanbul Xtreme Adventures, Yeni Maceralar için Sizleri Bekliyoruz.

 

 

 

''Yerden göğe kadar eğlence” konsepti ile Xtrem Aventures; tüm macera ve adrenalin tutkunlarını UNIQ İstanbul’a bekliyor.

Türkiye’nin 4-8 yaş grubuna özel, koruyucu ağ ile çevrilmiş ilk yüksek ip parkurunda çocuklar, 20 farklı oyunu deneyimleyebiliyorlar. 8 yaş üstü ve yetişkinler için zorluk derecelerine göre 4 adet yüksek ip parkuru, 1 adet 180m’lik zip-line parkuru ve 1 adet serbest atlayış Quick Jump aktivitesi ile, her yaş grubuna özel heyecanlar sunuyor.

Unutamayacağınız bir deneyim sunabilmenin dileğiyle rezervasyon ve bilgi almak için